DigiAtoms

Bity i atomy stają się jednością

Wyobraź sobie świat, w którym każdy przedmiot, który posiadasz, może stać się czymś innym.

System programowalnej materii DigiAtoms składa się z trójkątnych elementów, które dzięki elektromagnetycznym połączeniom mogą przyjąć dowolny kształt.

Nowy rodzaj materii do tworzenia
nowej generacji przedmiotów

System DigiAtoms pozwala na tworzenie przedmiotów nowej generacji zdolnych zmieniać kształt. Dzięki przedmiotom reagującym na nasze działania (takich jak filiżanka, która otwiera się, przy podnoszeniu), lub dostosowującym się do zewnętrznych warunków (temperatury, oświetlenia, itd.), DigiAtoms rewolucjonizuje sposób w jaki sposób nawiązujemy relacje z otaczającym nas światem.

Pobierz projekt i stwórz przedmiot jaki chcesz

DigiAtoms pozwala użytkownikom na wybór projektu z internetowej bazy i natychmiastowe materializowanie przedmiotów oraz ich dowolne dostosowywanie do własnych potrzeb.

Radykalny recycling.
Materia do ponownego wykorzystania.

DigiAtoms można w nieskończoność przekształcać, co sprzyja ekologii i wygodzie - każdy przedmiot w naszym posiadaniu może stać się czymś nowym.

Niestety przyszłość może być inna

W chwili gdy to czytasz, Komisja Europejska i Parlament Europejski pracują nad reformą prawa autorskiego, która może uwięzić Europę w analogowej rzeczywistości. Jeśli reforma zostanie przyjęta w obecnym kształcie, może zatrzymać rozwój nowoczesnych rozwiązań w edukacji, sztuce, handlu, mediach czy opiece zdrowotnej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ