DigiTutor

Ucz się przez całe życie

Wyobraź sobie świat, w którym każdy ma dostęp do edukacji na najwyższym poziomie. Codziennie.

DigiTutor to urządzenie edukacyjne wspierające tzw. lifelong learning - dostarczające wiedzę wtedy, gdy jej potrzebujesz i w dogodnym dla Ciebie czasie, miejscu oraz formie.

DigiTutor składa się z ubieralnego urządzenia umożliwiającego komunikację i mikro-drona, który monitoruje otoczenie dostosowując do niego przekazywaną wiedzę.

Twój prywatny nauczyciel
- wszędzie gdzie go potrzebujesz

DigiTutor to urządzenie edukacyjne do wykorzystania także poza szkołą. DigiTutor dostarcza informacje związane z bezpośrednim otoczeniem użytkownika, jego zainteresowaniami i potrzebami oraz nową wiedzę na podstawie poprzednich interakcji. DigiTutor to dostęp do nauki przez całe życie, zawsze i wszędzie.

Sztuczna inteligencja
– nauczyciel który odpowie na każde pytanie

DigiTutor używa danych dostępnych online, mechanicznej analizy tekstów i danych oraz sztucznej inteligencji do wyszukiwania najbardziej istotnych informacji, dostosowanych do istniejących i potencjalnych potrzeb użytkownika. Poprzez analizę naukowych baz danych, zasobów edukacyjnych, filmów, zdjęć i nagrań, DigiTutor zapewnia kompleksowe doświadczenie edukacyjne.

Urządzenie, które nieustannie uczy siebie i Ciebie

Z każdą interakcją DigiTutor lepiej rozumie użytkownika
i dobiera coraz lepsze metody prezentowania informacji oraz wiedzy. Od odkrywania i rozwijania talentów  dziecka  do bazowania na wiedzy i życiowym doświadczeniu osoby starszej, DigiTutor zmienia sposób patrzenia na edukację jako na wyzwanie, które trwa całe życie. Spersonalizowane Plany Nauki DigiTutor mogą być dostosowywane do indywidualnych potrzeb przez użytkowników lub pod kierunkiem nauczyciela.

Niestety przyszłość może być inna

W chwili gdy to czytasz, Komisja Europejska i Parlament Europejski pracują nad reformą prawa autorskiego, która może uwięzić Europę w analogowej rzeczywistości. Jeśli reforma zostanie przyjęta w obecnym kształcie, może zatrzymać rozwój nowoczesnych rozwiązań w edukacji, sztuce, handlu, mediach czy opiece zdrowotnej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ